ÁR TIPP%split%Ha Ön minden szobában egy felnőttet helyez el, az ár normális esetben olcsóbb lesz.%split%A hotelben aztán természetesen elfoglalhatják az ágyakat, ahogy ezeket előre megrendelték.
Az Adrialin a Német utazási irodák és utazásszervezők szövetségének (DRV) tagja.
AZ ÖN ELŐNYEI AZ ADRIALINNAL
Utasaink biztonságban tudhatják befizetéseiket: Minden utasunk megkapja a R+V Versicherung AG biztosítótól a biztosítási tanúsítványt.
a szolgáltató felelős képviselőjével minden üdülőhelyen az Adrialin Utazási és Szolgáltató Irodán keresztül
Árgarancia ...számára ...-ról 20000 szálláshelyek
Áttekinthetőség: több 200000 eredeti fotók a szálláshelyeinkről
óriási választék:
A több mint 20000 ellenőrzött szálláshellyel az Adrialin GmbH Németország és Európa legnagyobb utazásszervezője a horvátországi apartmanok és nyaralók területén
és ugyancsak növekvő kínálattal rendelkezik Olaszországban, Spanyolországban, Franciaországban és Törökországban.
Megbízható minőség: több ezer elégedett utas évről évre
nappali szoba
A nappali, az ebédlő és a konyha egy légtérben van.; étkezőasztal és szék minden személy számára ; járólapos szoba
konyha
főzőfülke, étkezőasztal és szék minden személy számára, edények, fazekak, evőeszközök stb. biztosítottak, konyharuhák, elektromos tűzhely, főzőlapok száma: 2, hűtőszekrény fagyasztó rekesszel
fürdőszoba szám
1
2
3
fürdőszoba WC-vel
zuhanyfülkével
a lakóegység különlegességei
szabadon álló ház, Egy háziállat megengedett; több háziállatra engedélyt kell kérni (Amennyiben a háziállat több mint 10 kg, kérjük, hogy feltétlenül lépjen kapcsolatba az Adrialinnal, mivel sok objektumban korlátozások vannak.), légkondicionáló berendezés, a légkondicionáló használati díja lakóegységenként, naponta (tetszőleges): 8,00 euró, az ágyneműt hetente egyszer cserélik, Törölközőt egyszer adnak; minden további csere (tetszőleges): 1,00 euró, mosógép a lakóegységben, nem műholdas TV, A medence csak szeptember végéig van feltöltve és takarítva. Ezután kérésre, amelyért külön díj fizetendő.
terasz
saját terasz, Asztal és székek vannak az erkélyen. Nyugágyakat stb. kérjük, hozzanak magukkal!, nyugágyak, napernyő
külső rész
saját kert, grill, parkoló
a nyaralóház különlegességei
A következő ajánlatokat vagy az objektum területén vagy a közelben kínáljuk.
A használatért adott esetben plusz költséget számítunk fel.
úszómedence
Távolsága: a tengertől: 8000 m a tengertől (légvonalban): 4000 m a kavicsos strandtól: 9000 m a kavicsos és köves strandtól: 9000 m a homokos strandtól: 8000 m a füves strandtól: 8000 m a gyermekek és a nem úszók strandjához: 8000 m a központhoz Omis: 8000 m
a legközelebbirnüzlettől: 1000 m a vendéglőtől: 1000 m a kórháztól: 8000 m a gyógyszertártól: 8000 m tömegközlekedés: 8000 m Mettől Omis a repülőterekhez:
Dubrovnik: 210 km
Pula: 445 km
Rijeka: 340 km
Split: 40 km
Zadar: 155 km
Zagreb: 438 km