ÁR TIPP%split%Ha Ön minden szobában egy felnőttet helyez el, az ár normális esetben olcsóbb lesz.%split%A hotelben aztán természetesen elfoglalhatják az ágyakat, ahogy ezeket előre megrendelték.
Az Adrialin a Német utazási irodák és utazásszervezők szövetségének (DRV) tagja.
AZ ÖN ELŐNYEI AZ ADRIALINNAL
Utasaink biztonságban tudhatják befizetéseiket: Minden utasunk megkapja a R+V Versicherung AG biztosítótól a biztosítási tanúsítványt.
a szolgáltató felelős képviselőjével minden üdülőhelyen az Adrialin Utazási és Szolgáltató Irodán keresztül
Árgarancia ...számára ...-ról 20000 szálláshelyek
Áttekinthetőség: több 200000 eredeti fotók a szálláshelyeinkről
óriási választék:
A több mint 20000 ellenőrzött szálláshellyel az Adrialin GmbH Németország és Európa legnagyobb utazásszervezője a horvátországi apartmanok és nyaralók területén
és ugyancsak növekvő kínálattal rendelkezik Olaszországban, Spanyolországban, Franciaországban és Törökországban.
Megbízható minőség: több ezer elégedett utas évről évre
nappali szoba
külön nappali; Az ebédlő és a konyha egy légtérben van.
konyha
étkezőasztal és szék minden személy számára, edények, fazekak, evőeszközök stb. biztosítottak, konyharuhák, elektromos /gáztűzhely, főzőlapok száma: 4, hűtőszekrény fagyasztó rekesszel
fürdőszoba
fürdőszoba WC-vel, fürdőkáddal
a lakóegység különlegességei
sorház, háziállat nem engedélyezett
terasz
saját terasz, udvari terasz (átjáró), a terasz területe: 15 m2
külső rész
nyilvános parkolóhelyek (nem a telken)
a nyaralóház különlegességei
A következő ajánlatokat vagy az objektum területén vagy a közelben kínáljuk.
A használatért adott esetben plusz költséget számítunk fel.
a bérbeadó a házban vagy mellette lakik
Távolsága: a tengertől: 2500 m a tengertől (légvonalban): 2500 m a kavicsos strandtól: 2500 m a kavicsos és köves strandtól: 2500 m a homokos strandtól: 8000 m a gyermekek és a nem úszók strandjához: 2500 m a központhoz Korcula sziget: 4000 m
a legközelebbirnüzlettől: 500 m a vendéglőtől: 500 m a kórháztól: 3000 m a gyógyszertártól: 4000 m tömegközlekedés: 500 m Mettől Korcula sziget a repülőterekhez:
Dubrovnik: 182 km
Pula: 717 km
Rijeka: 550 km
Split: 273 km
Zadar: 354 km
Zagreb: 675 km
a komphoz: 4 km aszfaltozott út: 150 m
a helység sajátosságai Korcula sziget étterem, Kávézó, a legközelebbirnélelmiszerüzlettől